Pedagog szkolny Drukuj
GODZINY PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO

Pedagog szkolny

mgr Marcelina Bądaś

 

PONIEDZIAŁEK    10.00 - 14.00

WTOREK              8.00 - 14.00

ŚRODA                8.30 - 12.30

CZWARTEK          9.00 - 12.30

PIĄTEK                8.00 - 12.30

Informacja Ministerstwa Edukacji i Nauki o inicjatywach skierowanych do uczniów, nauczycieli i rodziców -

poradnia online „Zawsze jest jakieś wyjście”

W okresie pandemii duża grupa dzieci, rodziców i nauczycieli wymaga natychmiastowego wsparcia. Aby im pomóc utworzono poradnię online „Zawsze jest jakieś wyjście”. Poradnia łączy użytkowników poszukujących pomocy: psychologicznej, pedagogicznej, terapeutycznej ze specjalistami oraz instytucjami publicznymi, które taką pomoc zapewniają. Dzięki wykorzystaniu dostępnych narzędzi informatycznych umożliwia współpracę wielosektorową na rzecz pomocy dziecku i rodzinie. Portal poradni online wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne zabezpieczające politykę prywatności.

Zapraszamy do zarejestrowania się w poradni https://www.zawszejestjakieswyjscie.pl/ jako użytkownik wybierając formularz skierowany do ucznia albo nauczyciela lub rodzica.

PO DOKONANIU REJESTRACJI użytkownik uzyskuje dostęp do specjalistów m.in psychologów, pedagogów, specjalistów w dziedzinie uzależnień.

Osoba zarejestrowana na portalu poradni może zapisać się na konsultację, spotkanie on-line, spotkanie grupy wsparcia lub szkolenie, w zależności od formy pomocy jaką oferują poszczególni specjaliści.

Zapisów można dokonywać poprzez wybranie specjalisty, a następnie zarezerwowanie jednego z dostępnych terminów (zaznaczonych w kalendarzu). Na podany podczas rejestracji adres e-mail specjalista potwierdzi zarezerwowaną wizytę.

„Koronawirus: jak rozmawiać z dziećmi i wspierać je w tym czasie?”

 

INFORMACJA POWIATOWEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

W TARNOWSKICH GÓRACH

images/stories/galeria/640_wsparcie pppp.png.jpg